• darmowa dostawa od 80zł
  • 30 dni na zwrot towaru

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Towar zakupiony w sklepie internetowym artulio.pl podlega zwrotom i reklamacji.

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania powodu w okresie 130 dni kalendarzowych od momentu utworzenia transakcji.

Warunkiem skorzystania z tego prawa jest zwrot zakupionego towaru w nienaruszonym stanie.

W celu dokonania zwrotu / reklamacji należy wypełnić formularz dołączony do wysłanej przesyłki lub skorzystać z formularza dostępnego POD TYM LINKIEM a następnie dołączyć go do zwracanego towaru i odesłać na adres firmy:

NUBIMO Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 4

83-000 Pruszcz Gdański

Reklamacje

1. NUBIMO Sp. z o.o. odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

2. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej (wraz ze zdjęciem reklamowanego przedmiotu), za pomocą Formularza Zgłoszenie reklamacyjne, lub w formie pisemnej na adres NUBIMO Sp. z o.o.

3. Przesłane zdjęcie wadliwego przedmiotu pozwoli na rozpatrzenie reklamacji bez potrzeby odsyłania przedmiotu.

4. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu.

5. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że NUBIMO Sp. z o.o. niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez NUBIMO Sp. z o.o. albo NUBIMO Sp. z o.o. nie wymieniła produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunęła.

6. NUBIMO Sp. z o.o. rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni NUBIMO Sp. z o.o. nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.

7. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi NUBIMO Sp. z o.o.

ADRES DO REKLAMACJI:

NUBIMO Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 4

83-000 Pruszcz Gdański

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI: 2 lata